Welkom op onze website

BKTC Beste bezoeker,

Welkom op onze duivenwebsite. Op deze website kunt u meer informatie en foto's vinden over onze duiven.
Ook posten wij wekelijks een nieuwsupdate over het laatste nieuws van de duiven en over activiteiten.
Neem een kijkje op onze website en voor vragen of contact staan wij voor u klaar.
Enjoy browsing

BKTC

FEED:

Welkom op onze website | BKTC online met nieuwe nieuwsberichten en foto's en nog veel meer. Veel kijk plezier op onze nieuwe website!

LEDENLIJST

 

# Naam: Telefoon: E-mail: Ras:
#1 G. Adriaanse 0118 625776 gadriaanse@zeeland.nl Wener T.
#2 J.J. Bulte 072 5641344 jjbulte@xs4all.nl Budapesters
#3 J. Bouter 0229 238919 j.bouter@quicknet.nl  n.t.v.
#4 C. Butter 0341 556258 cljmbutter@live.nl Stettiners.
#5 R.Bijkerk 0597 414314 roel.bijkerk@hetnet.nl Engelse Kortvoorhoofd Tuimelaar
#6 M. Punie  0032 11251236 mpunie@pandora.be Wener T. Budapesters.
#7  R.Wiersma  0512 342958  n.v.t.  Stettiners, Eng Kortvoorhoofd.
#8 A. Houtman 035 6244391  arend@houtman.nl Berliners, Hamb Schimmel.
#9  F.Tessel  n.v.t. Stetiners.
#10 Th.Laming  0161 454973  th.laming@ziggo.nl  Steiners, Reinogen.
#11 M.Yeniay 0687848403 yeniay.m.hotmail.com Engelse Langvoorhoofd Tuimelaar
#12 P. Leijten 0412 628542 pleijten@hetnet.nl Eng. Langvoorhoofd, Wener T.
#13  R.Mast  072-7431234  mast.r@icloud.com Eng Kortv hfd. Wener T. ELV.
#14  B.van Riesen  075-6415035  benvanriesen@hotmail.com Pragers, Wener T.
#15 G. Nijhof 0591 644836 n.v.t. n.v.t.
#16 R. Ojevaar 0297 341172 n.v.t. Budapesters, Wener T.
#17 R. Ottenhoff 020 3682280  rudyottenhoff@gmail.com Budapesters.
#18 R.J. Slikker 0514 602662 r.j.slikker@home.nl Eng Kortvoorhoofd.
#19 A.P. Stout 0488 428289 aad_stout@msn.com Stettiners. Wener T. Altstammers.
#20 H. Voorhoork 06 411 70629 n.sytzema@casema.nl Altstammers. Reinogen. Ham. Eksters
#21  D.Rusak  n.v.t.
 #22  N. van Vliet  033 2572740 witschild@hotmail.com Engelse Kortvoorhoofd Tuimelaar.
 #23  A van Feggelen  0229 591691 albert.vanfeggelen@gmail.com Engelse Langvoorhoofd Tuimelaar.
 #24  E. Klein Nulant  0546 813459  kl.nulant@gmail.nl  Pragers, Altstammers.
 #25
 #26
 #27
 #28
 #29
 #30

© Copyright BKTC

Gemaakt door:
vanderdoesictlogo2013